Już w najbliższa niedziele zapraszamy na wydarzenie sportowe Drawsko Biega, które organizowane jest przez Burmistrza Drawska Pomorskiego.

To wyjątkowy bieg, który na stałe wpisał się w kalendarz sportowych wydarzeń w regionie. Bieg ma formułę rekreacyjną i nie jest wyścigiem. W niedzielę na boisku Orlik od godz. 10-tej będą trwały zapisy do biegu. O godz. 10.45 rozpocznie się rozgrzewka, a o godz. 11-stej nastąpi start biegu.

Trasa biegu prowadzi z Parku Chopina – ścieżką zdrowia na plaże miejska nad jezioro Okra. Po krótkim odpoczynku grupa biegaczy powróci ścieżką zdrowia na przystań kajakową przy ul. Staszica. Tam odbędzie się integracyjne ognisko. Nad całością oprawy i dopingiem dla zawodników będzie czuwał sportowiec Jankowa Mariusz Rufkiewicz.


Serdecznie zapraszamy do udziału w biegu ! Dla pierwszych 350 osób przygotowaliśmy okolicznościowe medale. Dyplom za udział otrzyma również najstarszy i najmłodszy zawodnik na wydarzeniu oraz najliczniejsza rodzina !

REGULAMIN! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.
!CZYTAJ RÓWNIEŻ MAGAZYN REGIONALNY