Uczestnicy IV rajdu pojazdów wojskowych przyjechali do Drawska Pomorskiego. Na miejsce swojej zbiórki wybrali pomnik dwóch czołgów, który znajduje się przy ul. Obrońców Westerplatte. To jeden z militarnych symboli naszego miasta, który bardzo dobrze komponuje się z zainteresowaniami uczestników rajdu.

W rajdzie biorą udział pojazdy, które wykonywały swoje zadania w czasach II wojny światowej. Wszystkie pojazdy dotarły do naszego miasta na kołach i są sprawne.

Organizatorem rajdu jest Klub Pojazdów Zabytkowych, a jego członkowie wiele energii i pasji wkładają w to, aby pojazdy mogły okazjonalnie jeździć po drogach. Pojazdy chętnie są oglądane przez mieszkańców w miejscach w których uczestnicy rajdu mają postoje.

Pasjonaci sprzętu motorowego przez kilka dni będą zwiedzali teren Pojezierza Drawskiego oraz poligonu drawskiego.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.