Tegoroczne Mikołajki rozpoczęliśmy tanecznym krokiem na szkolnej hali sportowej. Z głośników popłynęły popularne i lubiane hity świąteczne, a my szaleńczo daliśmy się ponieść tej cudnej muzyce.

W końcu nadszedł tak oczekiwany przez wszystkich czas – spotkanie z Mikołajem!

Były wierszyki, piosenki i laurki, a w zamian za to dzieci otrzymały paczki pełne niespodzianek. Rozmowy i wspólne zdjęcia jeszcze na długo pozostaną w naszej pamięci.

Po takich emocjach udaliśmy się na spacer miastem, aby trochę ochłonąć. Szybko jednak okazało się, że małe Mikołajki, to nie lada atrakcja dla mieszkańców Drawska.

Wysłaliśmy więc wszystkim mnóstwo pozdrowień w tym trudnym dla nas czasie.

Dzień przed spotkaniem z Mikołajem odwiedziliśmy nowo powstały domek dla jeży w naszym parku miejskim oraz skorzystaliśmy z pierwszego w tym roku śniegu.

Dziękujemy Paniom: Beacie Olejnik, Agnieszce Olejnik i Żanecie Stawinodze za profesjonalną oprawę mikołajową. To był piękny, wspólnie spędzony czas...


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.