Nowa pracownia językowa czeka na uczniów Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Mielenku Drawskim. Uczniowie i nauczyciele mają do dyspozycji nowoczesne stanowiska do nauki języków obcych.

Sala językowa została przygotowana pod koniec grudnia z myślą o uczniach, którzy niebawem wrócą do zajęć szkolnych po to by podnieść ich umiejętności językowe – mówi Wiesława Hnatewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Mielenku Drawskim. – Liczmy, że nasi uczniowie będą mieli coraz lepsze wyniki na egzaminach zewnętrznych, które w chili obecnej są wysokie, ale chcemy by były jeszcze lepsze.

Choć nauka odbywa się obecnie w trybie zdalnym, to uczniowie wiedzą o nowej sali i nie mogą się doczekać kiedy wrócą do szkoły i na własnej skórze poczują możliwości jakie daje nauka w takiej pracowni.

Zajęcie w takiej sali pozwalają nauczycielowi podzielić uczniów na grupy, bezpośrednio uczestniczyć i wspierać w pracy każdą z grup, pracować z uczniami indywidualnie i korygować na bieżąco ich wymowę.

Inwestycja kosztowała około 45 tysięcy i została w całości pokryta z budżetu szkoły.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.