PARK Drawski Festiwal Teatrów Ulicznych już na początku sierpnia. Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim rozpoczął już przygotowania do jednego z największych wydarzeń teatralnych w regionie, czyli Festiwalu Teatrów Ulicznych.
Ta kolejna, trzecia już edycja festiwalu, zaplanowana została na pierwszy sierpniowy weekend (6-8 sierpnia) na terenie parku im. F. Chopina.


Jeśli lubicie teatr, sztukę cyrkową i ulicy, teatralne efekty specjalne, fireshow  to o tym wydarzaniu na pewno nie możecie zapomnieć. W programie festiwalu wiele spektakli plenerowych dla dzieci, a w dwa festiwalowe wieczory - również dla dorosłych.  Przed drawską publicznością zaprezentują się nowe teatry  z różnych regionów Polski, utytułowane nagrodami na festiwalach krajowych i międzynarodowych. Nie zabraknie wydarzeń towarzyszących (mini warsztatów, spotkań z aktorami) bez których  festiwal nie mógłby się  odbyć.
Warto już dziś zarezerwować sobie ten termin, aby nie umknęło wam to niezwykłe wydarzenie.


Tegoroczny festiwal swoim Patronatem objęli Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrz Drawska Pomorskiego.! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.
!CZYTAJ RÓWNIEŻ MAGAZYN REGIONALNY