W środę (14 października 2020 roku) na Euroboisku w Drawsku Pomorskim zawodnicy KP Drawsko Pomorskie rozegrali zaległy mecz z Orłem Łubowo.

Po ostatni słabszych rezultatach (Zawisza Grzmiąca 3:3 KP Drawsko Pomorskie) wszyscy liczyli na przełamanie złej passy. I mimo, że mecz rozpoczął się źle dla gospodarzy bo już w 1 minucie bramkarz musiał wyciągać piłkę z siatki to ostatecznie udało się wygrać bardzo wysoko.

W najbliższą sobotę KP zagra z Światowidem Łobez o 15 w Drawsku Pomorskim.

0:1 1min'
1:1 Witoń Wojciech 2min'
2:1 Witoń Wojciech 29'
3:1 Witoń Wojciech 37'
4:1 Wyrzykowski Tomasz 56'
4:2 58min'
5:2 Witoń Wojciech 63'
6:2 Struszka Jakub 79'
7:2 Bany Igor 85'Skład KP; Nowacki Dominik ( 85' Leśniak Piotr), Tkacz Sebastian, Jakubowski Marcin, Tkacz Dominik, Gołyński Adam (78' Struszka Jakub), Terlecki Wojciech ( 78' Bany Igor), Sochanek Paweł ( 61' Wyrzykowski Szymon), Wyrzykowski Tomasz, Szczerba Jacek ( 78' Płuska Adam), Kujawka Michał, Witoń Wojciech Żółta kartka Tkacz Sebastian.

Pomimo ciężkich warunków pogodowych nie zawiedli stali kibice.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawsk