W poniedziałek 1 marca br. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbył się Konwent Starosty, Burmistrzów i Wójta Powiatu Drawskiego.

Udział w konwencie wzięli przedstawiciele władz samorządowych powiatu - Starosta Drawski Stanisław Cybula, Etatowy Członek Zarządu Waldemar Włodarczyk, Sekretarz Powiatu Katarzyna Getka, Burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz, Burmistrz Drawska Pomorskiego Krzysztof Czerwiński, Zastępca Burmistrza Kalisza Pomorskiego Stanisław Samek, Burmistrz Złocieńca Krzysztof Zacharzewski, Wójt Wierzchowa Jan Szewczyk, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Zbigniew Kot oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu Agnieszka Brzeźniakiewicz.Podczas konwentu jego uczestnicy omówili następujące tematy: realizacja pilotażowego projektu Centrum Wsparcia Doradczego „Strefa Centralna” oraz realizacja inwestycji drogowych – dróg powiatowych w 2021 roku. Omówiono także temat organizacji tegorocznych dożynek powiatowych, które odbedą się w Gminie Złocieniec, pod warunkiem, że pozwoli na to panująca sytuacja epidemiczna.


! Czekamy na Wasze informacje
magazyndrawski.pl - to portal z informacjami o Drawsku Pomorskim i regionie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce i bądź na bieżąco.
Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub inne zdarzenie? - pisz na magazyndrawski@gmail.com lub daj nam znać na facebookowym profilu Magazyn Drawski.