W połowie marca obecnego roku w szybkim tempie rozpoczęły się prace budowlane nad nowym obiektem handlowym i jak się szybko okazało to powstawał kolejny już w Drawsku Pomorskim supermarket należący do sieci ALDI.

O tym pisaliśmy TUTAJ - "I kolejny supermarket powstanie w Drawsku Pomorskim"

Właśnie dziś to jest w piątek 21 października o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzył się nowo wybudowany supermarket który zlokalizowany jest przy Placu Gdańskim 3A.

Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Na otwarcie placówki przygotowano wiele ciekawych ofert. Klienci, którzy odwiedzą sklep ALDI w Drawsku będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI które sięgają nawet do 50% rabatu.Z kolei po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających ALDI czekał bezpłatny poczęstunek z foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu można było odebrać „COŚ” na wynos!

Jak zauważyliśmy zainteresowanie nową placówką handlową jest duże.

Niestety rodzimy handel który już zanika na naszym lokalnym rynku ucierpi na tym najbardziej ale mamy nadzieję że kolejna sieć handlowa to konkurencja dla już istniejących marketów w mieście i przyniesie owoc w postaci konkurencyjnych cen towaru.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Jasyk [Magazyn Drawski]


CZYTAJ RÓWNIEŻ: