Zaloguj się przez Drawsko Pomorskie MAGAZYN DRAWSKI niezależny portal informacji lokalnych

zapomniałem hasło
 

Dziś jest 18 August 2019r. jest to 230 dzień roku. Do końca roku pozostało 135 dni. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony ... wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia 

POMAGAM BLIŹNIEMU

2018-01-24 17:41:39 (komentarzy: 0, wyświetleń: 1418)

Poleć na:          

Celem Organizacji Pożytku Publicznego Caritas „POMAGAM BLIŹNIEMU” jest działalność charytatywna prowadzona dla zrealizowania potrzeb duchowych i materialnych człowieka, wypływająca z ewangelicznego przykazania miłości i mająca na uwadze godność każdej osoby ludzkiej, od poczęcia do naturalnej śmierci. Tym właśnie zajmujemy się na co dzień. Korzystając z ofiar darczyńców i z ofiarowanego 1% podatku pomagamy na terenie całej diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej tym, którym nie powiodło się w życiu.

Na naszej stronie www.pomagamblizniemu.caritas.pl znajdują się informacje o placówkach prowadzonych przez naszą Caritas. Znajdziecie tam opis konkretnego dzieła, abyście wiedzieli, co robimy i na co wykorzystamy każdą ofiarę i każdy jeden procent. To wszystko jest możliwe dzięki Wam, drodzy Darczyńcy, dzięki Waszej ofiarności. Na tej stronie również są informacji, w jaki sposób można przekazać nam swój 1% podatku, dzięki któremu kolejny potrzebujący otrzyma pomoc. Każda złotówka jest ważna i żadna nie zostanie zmarnowana.

Przekazanie 1 procenta podatku to bezpieczna darowizna, ponieważ podlega szczegółowemu rozliczeniu (można je pobrać z naszej strony). Ofiarując nam swój 1% (który i tak jest pobierany, więc nic nas nie kosztuje) mają Państwo pewność, że skorzystają z niego – jak w ubiegłym roku – chorzy, dzieci z ubogich rodzin, ofiary nieszczęść, biedni i porzuceni… Do zadań OPP Caritas „POMAGAM BLIŹNIEMU” należy w szczególności prowadzenie działalności charytatywnej i opiekuńczej, systematyzowanie jej form i podejmowanie działań na rzecz szerokiego zakresu potrzebujących, a w szczególności rodzin, dzieci, młodzieży, samotnych matek, niepełnosprawnych, chorych, seniorów, uzależnionych, bezdomnych, bezrobotnych, ofiar przemocy, więźniów i ofiar klęsk żywiołowych.

Możecie Państwo włączyć się w naszą codzienną pomoc przez ofiarowanie naszej OPP jednego procenta podatku: pobierając nasz program do rozliczeń lub po prostu wpisując nasz numer KRS 0000274950 Caritas „Pomagam Bliźniemu” w swój PIT.

Więcej informacji na stronie www.pomagamblizniemu.caritas.pl

Wróć do listy »

Liczba komentarzy: 0

Aby dodać komentarz zaloguj się na swoje konto


Polecane foto-galerie:

XX Wojewódzka Olimpiada w Karate Kyokushin
Targi Ogrodnicze Drawsko Pomorskie
Orszak Trzech Króli 2019 r
100 DĘBÓW i KAPSUŁA CZASU
Projekt MODELARSKI w Jankowie
Zumba dla Jasia - Złocieniec 24.06.2018r
Boże Ciało 2018r
Dzień Strażaka Drawsko Pomorskie 2018r
FESTYN na ORLIKU
Majówka 2018r

Nasi partnerzy:


Ostatnio dodane firmyOstatnio dodane firmy:

BITWY ŁUCZNIKÓW (Archery Tag)
STEAK HOUSE & GRILL

Nazwa firmy:

STEAK HOUSE & GRILL

Lokalizacja, branża:

zachodniopomorskie | Restauracje

PREWEN-POŻ Zakład Pożarniczy

 
WYSZUKAJ FIRMĘ