W sobotę 26.10.2019 r. młode koszykarki UKS „Olimpijczyk” Drawsko Pomorskie rozpoczęły rywalizację w Międzywojewódzkiej Lidze Młodziczek. W rozgrywkach występowało 9 zespołów z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Zespoły składały się z dziewcząt urodzonych w roku 2006 i młodszych. Rywalizacja przebiegała systemem „każdy z każdym” (mecz i rewanż) w formie trójmeczów.

W minioną sobotę nasz zespół udał się na pierwsze takie zawody do Piły. W pierwszym meczu spotkały się ze starszym o rok zespołem UKS „Venus” z Jędrzejewa. Mecz rozpoczął się „obiecująco”, bo po pierwszej kwarcie na tablicy widniał wynik 8: 8, później jednak w miarę trwania spotkania ujawniała się fizyczna przewaga rywalek i ostatecznie wygrały one 62: 15.Drugi mecz przyszło grać dziewczętom po 20 minutowej przerwie z gospodyniami czyli „Enea Basket” Piła. Tym razem rozgrzane już zawodniczki z Drawska rozpoczęły mecz z dużym impetem nie dając rywalkom wiele okazji do oddania rzutów, po I kwarcie było 18: 0 dla „Drawszczanek”. Później mecz nieco się wyrównał, gospodynie przy sporym dopingu swoich kibiców próbowały dogonić coraz bardziej zmęczone zawodniczki „Olimpijczyka”, te jednak stawiały spory opór i do końca resztkami sił prowadziły „zacięty bój”. Ostatecznie nasz zespół wygrał 48:24. Było to dla nich pierwsze zwycięstwo w tej lidze, gdyż w ubiegłorocznej edycji nie udało się to ani razu.

W najbliższym czasie dziewczęta zagrają: 09. 11.2019 r. w Turowie oraz 30.11.2019 r. w Drawsku Pomorskim.

Zespół występował w składzie:  Dagmara Mich,  Amelia Mularczyk,  Natalia Ziętarska, Dominika Kozioł kpt.,  Anna Pabian,  Wiktoria Kołodziejczyk,  Aleksandra Magiera, Oliwia Kulpa, Oliwia Malec, Adela Skawińska,  Anna Raby.
Trenerem drużyny jest Edward Mróz.